Peaaegu, et suvi

EMT-l on kiired päevad - ninad maas aetakse taga kevadisi vitamiine. Õnneks tuleb seda ohtralt iga päevaga juurde. Ent esimene koppel hakkab juba kolme suupära abil tühjaks saama.
Meil vedas. Meie ainsal naabril valmis tänavu uus elumaja ja ta on sisse kolinud. Ja ta perele meeldivad hobud:) See tähendab seda, meie koplipind laieneb veelgi 1 ha võrra. Sest nii tore ju hommikul kohvi juua ja aknast või majatrepilt hobusid kaeda. Jaguks selliseid inimesi Eestimaale:)

Nad on ikka endiselt väga erilised. Vahest jälgin, kuidas suhtlevad Elton ja Mozart - minu arvates on Elton võtnud üle tema kaitsefunktsiooni. Aeg-ajalt lükkab teda ninaga õrnalt liikuma, sääskede ilmudes võetakse Mossu taguotsa varju (et sabaga tema eest putukaid ära vehkida) ja muud taolised "õrnusavaldused". Theo hoiab pisut omaette. V.a. õhtul, kui noortel (Eltonil ja Theol) algab ohjeldamatu jooksu- ja hullamise tuur. Siis hoiab Mossu end ohutusse kaugusse.
Theo ja Elton on regulaarses töös mõlemad. Mai lõpust on plaan neid treikuga maneezitrennidesse vedama hakata. Mõningased mõtted on ka esimese võistluse suunas suve lõpupoole.  Theo puhul mõlguvad lihtsamad skeemid  meeles. Täiskoormusega hüppetrenne väldime sel aastal veel, et kindlustada 100% tervenemine sidemerebendist. Elton seevastu hüppab päris kenasti ja galopp on samuti oluliselt paremaks läinud. A. on igatahes võistlemisest huvitatud ja eks näis.

Aga muidu on neil igavesti mõnus elu praegu. Olgugi et sääseparved kogunevad.

Kommentaarid